Nazálny antigénový test COVID-19 (20 ks/bal.) Hradený každou zdravotnou poistovňou.

Kód: 243103
Akcia
ZadarmoZadarmo €150 –38 %
Nadal vyterovy
€150 –38 % €93,50 / balenie €85 bez DPH
Skladom (> 5 balenie)
Môžeme doručiť do:
26.4.2021

Profesionálny antigénový výterový rýchlotest NADAL COVID-19 Ag. Balenie obsahuje 20 testov. Nová verzia odber ( len 2,5 cm) z nosa. Vyrobený v NEMECKU!

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahlivý, rýchly chromatografický imunotest druhej generácie určený na kvalitatívnu detekciu špecifického antigénu SARS-CoV-2.

Test umožňuje vykonať odber len z prednej časti nosa (nazálny výter).  Odber je neinvazívny a bezbolestný. Tampón sa vkladá len 2,5 cm do nosnej dierky a jemne 5x pootočí v každej nosnej dierke. Jedinou podmienkou je, aby sa osoba pred odberom vysmrkala, aby sa zabezpečilo dostatočné "zvlhčenie" nosnej sliznice. Test je možné použiť taktiež na výter z krku (orofaryngu) alebo nosohltanu  (nazofaryngu) Test vďaka použitiu vysokocitlivých protilátok naviazaných na membráne testu dosahuje senzitivitu: 90,2% a Špecificitu 99,9%. Celková presnosť pri použití nazálnych vzoriek dosahuje 97,2 %  v porovnaní s metódou (RT-PCR). Test NADAL COVID Ag patrí medzi 4 najcitlivejšie testy na trhu. 

Celú kúpnu cenu testu v plnom rozsahu uhrádzajú všetky zdravotné poistovňe: VŠŽP, Dôvera aj UNION. Test je hradený zdravotnými poisťovňami sumou 4,80 EUR  za test v rozsahu 2x mesačne na 1 rodné číslo. Kód výkonu 629a s pripočítateľnou položkou "AGTC". Upozornenie: Test nie je možné vykazovať ako testovanie z epidemiologického hľadiska, ale len výlučne na základe klinickej indikácie lekára !

 1. Antigénový test bol schválený inštitútom Pavla Ehrlicha  (Nemecký Federálny inštitút pre farmaceutické a lekárske výrobky podriadený priamo Spolkovému Ministerstvu zdravotníctva) ako odporúčaný test na diagnostiku a skríning ochorenia COVID-19 detail viď odkaz. 
 2. Antigénový test bol zaradený  Výborom pre zdravotnú bezpečnosť EÚ po 5 mesiacoch testovania a preverovania na zoznam sedemnástich odporúčaných antigénových testov na testovanie ochorenia COVID-19. To preukazuje vysokú kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť nami distribuovaného antigénového testu detail viď odkaz.

CE certifikát si môžete zobraziť klinutím na ikonu 

Kompletný návod na použitie testu si môžete zobraziť kliknutím na ikonu

Keďže test zisťuje nukleokapsidový N proteín umožňuje správne zistiť  aj britskú mutáciu vírusu sekvencie( B.1.1.7, ) a taktiež juhoafrickú mutáciu sekvencie (B.1.351) a brazílsku mutáciu sekvencie (P.1)

Balenie obsahuje špeciálne nazálne tampóny pre jednoduchý odber. Tieto tampóny sú schválené pre samoodber v Nemecku  , avšak toto povolenie nie je automaticky platné aj na Slovensku !

 • Výsledok testu je poskytnutý do 15 min 
 • Senzitivita  90,2%.* (nazálny výter)
 • Špecificita  99,9%.*
 • Balenie 20 testov vrátane príslušenstva
 • Exspirácia 20 mesiacov
 • CE certifikát
 • Šaržový certifikát

Balenie obsahuje:

 • 20 testov
 • 20 sterilných odberových tampónov pre bezbolestný nazálny odber
 • 20 jednorázových skúmaviek s uzáverom
 • 1 riediaci roztok
 • 1 návod na použitie
 • 1 stojan na skúmavky

Cieľový antigén : Nukleokapsid (N)

ÚHRADA TESTU POISŤOVŇOU:

Testy sú hradené zdravotnou poisťovňou z verejného zdravotného poistenia sumou 4,80 EUR. Celú cenu testu vám preplatí poistovňa ak ich vykoná: všeobecný lekár, detský všeobecný lekár, lekár špecialista, gynekológ, ADOS, stomatológ, ambulantná pohotovostná služba, zubná LSPP a UPS a UP - podrobnosti o tom ako výkon vykázať a aký kód uviesť na úhradu od ZP prikladáme ku každej objednávke !

Testy sú určené len na profesionálne použitie !

 1. ODBER VZORKY:

     2. TESTOVACIA PROCEDÚRA:

     3. INTERPRETÁCIA VÝSLEDKU:

 

 

 

 


Použitie testu