Nazálny antigenový test (20ks/bal.) Hradený každou zdravotnou poistovňou.

Kód: 243103N-20
Akcia
ZadarmoZadarmo €120 –46 %
nazalny antigenovy test
€120 –46 % €64,90 / balenie €59 bez DPH
Skladom (> 5 balenie)
Môžeme doručiť do:
16.6.2021

Nazálny antigénový rýchlotest NADAL Covid od nemeckého výrobcu Nal von Minden. Balenie obsahuje 20 kompletných testov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nazálny antigénový rýchlotest druhej generácie určený na kvalitatívnu detekciu špecifického antigénu SARS-CoV-2.

Test umožňuje vykonať odber len z prednej časti nosa (nazálny výter).  Odber je jednoduchý a bezbolestný. Tampón sa vkladá len 2,5 cm do nosnej dierky a jemne 5x pootočí v každej nosnej dierke.  Test vďaka použitiu vysokocitlivých protilátok naviazaných na membráne testu dosahuje senzitivitu: 97,56% a Špecificitu 99,9%. Celková presnosť pri použití nazálnych vzoriek dosahuje 97,2 %  v porovnaní s metódou (RT-PCR). Test NADAL COVID Ag patrí medzi 4 najcitlivejšie testy na trhu. Výhodou je rozdelený riediaci roztok testu. Balenie testu je tak možné ľubovoľne rozdeliť medzi jednotlivé pracoviská alebo zamestnancov.

 • Antigénový test bol schválený inštitútom Pavla Ehrlicha  (Nemecký Federálny inštitút pre farmaceutické a lekárske výrobky podriadený priamo Spolkovému Ministerstvu zdravotníctva) ako odporúčaný test na diagnostiku a skríning ochorenia COVID-19 detail viď odkaz. 
 • Antigénový test bol zaradený  Výborom pre zdravotnú bezpečnosť EÚ po 5 mesiacoch testovania a preverovania na zoznam sedemnástich odporúčaných antigénových testov na testovanie ochorenia COVID-19. To preukazuje vysokú kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť nami distribuovaného antigénového testu detail viď odkaz.

 

 • Expirácia testu do 12/2022

Podrobnosti o odbere na pracovisku a v škole si môžete prezrieť kliknutím

Test umožňuje správne zistiť aj britskú mutáciu vírusu sekvencie( B.1.1.7), indickú mutáciu sekvencie( B.1.617), juhoafrickú mutáciu sekvencie (B.1.351) a brazílsku mutáciu sekvencie (P.1)keďže test zisťuje nukleokapsidový N proteín, ktorý je pre všetky mutácie totožný !

CE certifikát si môžete zobraziť klinutím na ikonu 

Balenie obsahuje:

 • 20 testov
 • 20 sterilných odberových tampónov pre bezbolestný nazálny odber (len z prednej časti nosa)
 • 20 sterilných tampónov pre nazofarengyálny odber
 • 20 jednorázových skúmaviek s uzáverom
 • 1 riediaci roztok
 • 1 návod na použitie
 • 1 stojan na skúmavky

Balenie obsahuje aj špeciálne nazálne tampóny pre jednoduchý samoodber vo firmách, školách alebo iných inštitúciách.

ÚHRADA TESTU POISŤOVŇOU:

Celú kúpnu cenu testu v plnom rozsahu uhrádzajú všetky zdravotné poistovňe: VŠŽP, Dôvera aj UNION. Test je hradený zdravotnými poisťovňami sumou 4,80 EUR  za test v rozsahu 2x mesačne na 1 rodné číslo. Kód výkonu 629a s pripočítateľnou položkou "AGTC". Upozornenie: Test nie je možné vykazovať ako testovanie z epidemiologického hľadiska, ale len výlučne na základe klinickej indikácie lekára ! Celú cenu testu vám preplatí poistovňa ak ich vykoná: všeobecný lekár, detský všeobecný lekár, lekár špecialista, gynekológ, ADOS, stomatológ, ambulantná pohotovostná služba, zubná LSPP a UPS a UP.

 1. ODBER VZORKY:

     2. TESTOVACIA PROCEDÚRA:

     3. INTERPRETÁCIA VÝSLEDKU:

 

 

Použitie testu