Samotest (5 ks/bal.) - domáce aj firemné použitie

Kód: 243117
Novinka
11 hodnotení
€22,50 –33 %
samotest na covid
€22,50 –33 % €15 / balenie €13,64 bez DPH
Skladom (31 balenie)
Môžeme doručiť do:
22.8.2022
Možnosti doručenia

Nazálny antigénový samodiagnostický rýchlotest určený na samo-testovanie doma v škole alebo vo firmách. Balenie obsahuje 5 ks samotestov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nazálny antigénový samotest od nemeckej spoločnosti Nal von Minden je certifikovaný antigénový test určený na samotestovanie doma, v práci, v škole alebo všade tam kde je to potrebné. Test má certifikát CE 0197, čo znamená, že je v súlade so všetkými požiadavkami a predpismi Európskej únie a je schválený na domáce použitie. Kľúčovým parametrom kvalitných domácich antigénových testov je presnosť a citlivosť testu. Samotest NADAL dosahuje citlivosť 94,1%. Táto hodnota vyjadruje úspešnosť s akou test zistí prítomnosť vírusu COVID-19 (SARS-CoV2). Samotest NADAL dosahuje špecifickost 99,9%. Toto číslo hovorí o úspešnosti, s ktorou test zachytí neprítomnosť koronavírusu. Test tak s určitosťou 99,9 % vylučuje riziko falošne pozitívneho výsledku ! Kľúčovým parametrom kvalitných samotestov je ich spoľahlivosť a zistenie ako testy zachytávajú infekciu  aj pri malej vírusovej náloži (začiatok ochorenia). Testy Nadal patria medzi najcitlivejšie testy na trhu. Dosahujú celkovú celkovú spoľahlivosť 95%. Testy používajú milióny ľudí v Európskej únií a opakované výsledky nezávislých štúdií preukazujú, že na výsledok testu získaný samotestom NADAL sa môžete plne spoľahnúť.

Test je vhodný na  samo-testovanie vo firmách alebo doma pred nástupom do práce podľa manuálu Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky  a Vyhlášky 264/2021 ÚVZ SR § 1 ods.1 písm. c) . Podrobnosti o preplácaní testov si môžete prečítať tu: https://www.mhsr.sk/manual

  • Určený na domáce použitie
  • Výter len z prednej čast nosa (2 cm)
  • Bezbolestný vďaka krátkym mäkčeným penovým nosným tapónom
  • Ideálny aj pre testovanie detí a citlivých osôb
  • Citlivosť testu 94,1%
  • Špecifickosť 99,9%

  VÝROBCA: Nal von Minden GmbH, Nemecko

Test umožňuje správne zistiť mutáciu omikron, potvrdenie o zistiteľnosti omikronu si môžete zobraziť kliknutím sem:

Test je registrovaný v databáze zdravotníckych pomôcok, pre detail kliknite na ikonu:

Vďaka použitiu krátkych mäkčených penových odberových tampónov je odber úplne bezbolestný a jednoduchý aj pre laickú osobu v domácich podmienkach.

 

 Kompletný návod na použitie testu si môžete zobraziť kliknutím na ikonu 

1. OBSAH BALENIA

2. TESTOVACÍ POSTUP

  3. INTERPRETÁCIA VÝSLEDKU:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie