Samotest (5 ks/bal.) - domáce aj firemné použitie

Kód: 243117
Novinka
14 hodnotení
€22,50 –33 %
samotest na covid
€22,50 –33 % €15 / balenie €13,64 bez DPH
Skladom (16 balenie)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022
Možnosti doručenia

Nazálny antigénový samodiagnostický rýchlotest určený na samo-testovanie doma v škole alebo vo firmách. Balenie obsahuje 5 ks samotestov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nazálny antigénový samotest od nemeckej spoločnosti Nal von Minden je certifikovaný antigénový test určený na samotestovanie doma, v práci, v škole alebo všade tam kde je to potrebné. Test má certifikát CE 0197, čo znamená, že je v súlade so všetkými požiadavkami a predpismi Európskej únie a je schválený na domáce použitie. Kľúčovým parametrom kvalitných domácich antigénových testov je presnosť a citlivosť testu. Samotest NADAL dosahuje citlivosť 94,1%. Táto hodnota vyjadruje úspešnosť s akou test zistí prítomnosť vírusu COVID-19 (SARS-CoV2). Samotest NADAL dosahuje špecifickost 99,9%. Toto číslo hovorí o úspešnosti, s ktorou test zachytí neprítomnosť koronavírusu. Test tak s určitosťou 99,9 % vylučuje riziko falošne pozitívneho výsledku ! Kľúčovým parametrom kvalitných samotestov je ich spoľahlivosť a zistenie ako testy zachytávajú infekciu  aj pri malej vírusovej náloži (začiatok ochorenia). Testy Nadal patria medzi najcitlivejšie testy na trhu. Dosahujú celkovú celkovú spoľahlivosť 95%. Testy používajú milióny ľudí v Európskej únií a opakované výsledky nezávislých štúdií preukazujú, že na výsledok testu získaný samotestom NADAL sa môžete plne spoľahnúť.

Test je vhodný na  samo-testovanie vo firmách alebo doma pred nástupom do práce podľa manuálu Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky  a Vyhlášky 264/2021 ÚVZ SR § 1 ods.1 písm. c) . Podrobnosti o preplácaní testov si môžete prečítať tu: https://www.mhsr.sk/manual

  • Určený na domáce použitie
  • Výter len z prednej čast nosa (2 cm)
  • Bezbolestný vďaka krátkym mäkčeným penovým nosným tapónom
  • Ideálny aj pre testovanie detí a citlivých osôb
  • Citlivosť testu 94,1%
  • Špecifickosť 99,9%

  VÝROBCA: Nal von Minden GmbH, Nemecko

Test umožňuje správne zistiť mutáciu omikron, potvrdenie o zistiteľnosti omikronu si môžete zobraziť kliknutím sem:

Test je registrovaný v databáze zdravotníckych pomôcok, pre detail kliknite na ikonu:

Vďaka použitiu krátkych mäkčených penových odberových tampónov je odber úplne bezbolestný a jednoduchý aj pre laickú osobu v domácich podmienkach.

 

 Kompletný návod na použitie testu si môžete zobraziť kliknutím na ikonu 

1. OBSAH BALENIA

2. TESTOVACÍ POSTUP

  3. INTERPRETÁCIA VÝSLEDKU: